INTERNET

Dzięki Internetowi mamy dostęp do wielu ciekawych i potrzebnych nam informacji. Możemy także korzystać z poczty elektronicznej oraz komunikatorów, które pozwalają na bezpłatne porozumiewanie się z innymi osobami, a dzięki portalom takim, jak Onet i WP zapoznamy się z bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie. Jeśli i Ty chcesz mieć dostęp do Internetu w swoim domu lub firmie,skorzystaj z naszej oferty dostępu do internetu kablowego jak i bezprzewodowego .

Internet Radiowy z umową na 24 miesiące

Nazwa Pakietu Prędkość Pobierania (Download) Prędkość Wysyłania (Upload) Miesięczny abonament
KRUCZNET 8
8 Mbps
1 Mbps
40 złotych
KRUCZNET 15
15 Mbps
2 Mbps
50 złotych
KRUCZNET 20
20 Mbps
2 Mbps
60 złotych

Czas nieokreślony to podwojona kwota czasu określonego

Internet Światłowodowy z umową na 24 miesiące

Nazwa Pakietu Prędkość Pobierania (Download) Prędkość Wysyłania (Upload) Miesięczny abonament
KRUCZNET FIBER L
100 Mbps
10 Mbps
50 złotych
KRUCZNET FIBER XL
200 Mbps
20 Mbps
70 złotych
KRUCZNET FIBER XXL
300 Mbps
30 Mbps
100 złotych

Czas nieokreślony to podwojona kwota czasu określonego

Jesteśmy w czołówce!!! Jesteśmy na 3 miejscu w rankingu "Najlepszy dostawca internetu" wg. portalu speedtest.pl z wynikiem:
-Prędkość pobierania (Download) 44,94 Mbps
-Prędkość wysyłania (Upload) 12,30 Mbps
-Ping 17 ms

https://www.speedtest.pl/ranking_i…/1/…/2-1-1-1-2-SL-197-0-1

A to wszystko jak zawsze w trosce o jakość i zadowolenie naszych klientów alt;)

Ranking prędkości dostawców Internetu (ISP) oraz lokalizacji opiera się na pomiarach prędkości wykonanych w portalu SpeedTest.pl przez Użytkowników. Dla każdego testu, dostawca i lokalizacja są identyfikowane na podstawie adresu IP Użytkownika znajdującego się w bazie geolokalizacyjnej firmy Maxmind. Ranking jest tworzony okresowo (w odstępach miesięcznych). Każdy następny ranking zawiera informację o procentowych zmianach poszczególnych wyników oraz pozycji w odniesieniu do poprzedniego rankingu.

Jesteś mieszkańcem: Łan Wielkich,Kozłowa,Sośnicowic,Trach,Smolnicy,Wilczego Gardła,Ostropy,Wojtowej Wsi,Sierakowic,Rachowic,Brzezinki,Rzeczyc,Ligoty Łabędzkiej,Tworóg Mały, Wielowieś,Wojska, Jasiona,Rud Raciborskich, Taciszowa, Byciny,Paczyny, Pniowa,Toszka, Przerycia, Brantolki,Rudy Kozielskiej, Bargłówki,Wilkowiczki,Kotliszowice,Gajowice,Błażejowice,Wiśnicze,Świniowice  skorzystaj z najszybszego internetu światłowodowego w twojej miejscowości.

SPRAWDŹ NAS!! MIESIĘCZNY OKRES TESTOWY!! MONTAŻ GRATIS!! ROUTER WI-FI HUAWEI UMOŻLIWIAJĄCY BEZPRZEWODOWY INTERNET W CAŁYM DOMU!! GWARANCJA ZADOWOLENIA!! BEZ OGRANICZEŃ POBIERANIA!! PRĘDKOŚCI W CIĄGU DNIA OKREŚLONE W TABELI, W NOCY BEZ OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI!! 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę specjalnie przygotowaną dla ciebie.

Poniżej przedstawiamy państwu krótki film pokazujący co to jest technologia światłowodowa FTTH za pomocą której udostępniamy państwu szereg nieograniczonych możliwości internetu, jak i również telewizji oraz telefonu. 

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

wielowies.pl
toszek.pl
zgkim wielowieś
zgkim toszek
krd.pl
krawex.pl
soltysikreisen.pl
airproducts.com.pl
kotlarnia.com.pl