INTERNET

Dzięki Internetowi mamy dostęp do wielu ciekawych i potrzebnych nam informacji. Możemy także korzystać z poczty elektronicznej oraz komunikatorów, które pozwalają na bezpłatne porozumiewanie się z innymi osobami, a dzięki portalom takim, jak Onet i WP zapoznamy się z bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie. Jeśli i Ty chcesz mieć dostęp do Internetu w swoim domu lub firmie,skorzystaj z naszej oferty dostępu do internetu kablowego jak i bezprzewodowego .

Internet Radiowy z umową na 24 miesiące

Nazwa Pakietu Prędkość Pobierania (Download) Prędkość Wysyłania (Upload) Miesięczny abonament
KRUCZNET 8
8 Mbps
1 Mbps
40 złotych
KRUCZNET 15
15 Mbps
2 Mbps
50 złotych
KRUCZNET 20
20 Mbps
2 Mbps
60 złotych

Internet Światłowodowy z umową na 24 miesiące

Nazwa Pakietu Prędkość Pobierania (Download) Prędkość Wysyłania (Upload) Miesięczny abonament
KRUCZNET FIBER L
100 Mbps
10 Mbps
50 złotych
KRUCZNET FIBER XL
200 Mbps
20 Mbps
70 złotych
KRUCZNET FIBER XXL
300 Mbps
30 Mbps
100 złotych

Jesteśmy w czołówce!!! Jesteśmy na 3 miejscu w rankingu "Najlepszy dostawca internetu" wg. portalu speedtest.pl z wynikiem:
-Prędkość pobierania (Download) 44,94 Mbps
-Prędkość wysyłania (Upload) 12,30 Mbps
-Ping 17 ms

https://www.speedtest.pl/ranking_i…/1/…/2-1-1-1-2-SL-197-0-1

A to wszystko jak zawsze w trosce o jakość i zadowolenie naszych klientów alt;)

Ranking prędkości dostawców Internetu (ISP) oraz lokalizacji opiera się na pomiarach prędkości wykonanych w portalu SpeedTest.pl przez Użytkowników. Dla każdego testu, dostawca i lokalizacja są identyfikowane na podstawie adresu IP Użytkownika znajdującego się w bazie geolokalizacyjnej firmy Maxmind. Ranking jest tworzony okresowo (w odstępach miesięcznych). Każdy następny ranking zawiera informację o procentowych zmianach poszczególnych wyników oraz pozycji w odniesieniu do poprzedniego rankingu.

Jesteś mieszkańcem: Łan Wielkich,Kozłowa,Sośnicowic,Trach,Smolnicy,Wilczego Gardła,Ostropy,Wojtowej Wsi,Sierakowic,Rachowic,Brzezinki,Rzeczyc,Ligoty Łabędzkiej,Tworóg Mały, Wielowieś,Wojska, Jasiona,Rud Raciborskich, Taciszowa, Byciny,Paczyny, Pniowa,Toszka, Przerycia, Brantolki,Rudy Kozielskiej, Bargłówki,Wilkowiczki,Kotliszowice,Gajowice,Błażejowice,Wiśnicze,Świniowice  skorzystaj z najszybszego internetu światłowodowego w twojej miejscowości.

SPRAWDŹ NAS!! MIESIĘCZNY OKRES TESTOWY!! MONTAŻ GRATIS!! ROUTER WI-FI HUAWEI UMOŻLIWIAJĄCY BEZPRZEWODOWY INTERNET W CAŁYM DOMU!! GWARANCJA ZADOWOLENIA!! BEZ OGRANICZEŃ POBIERANIA!! PRĘDKOŚCI W CIĄGU DNIA OKREŚLONE W TABELI, W NOCY BEZ OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI!! 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę specjalnie przygotowaną dla ciebie.

Poniżej przedstawiamy państwu krótki film pokazujący co to jest technologia światłowodowa FTTH za pomocą której udostępniamy państwu szereg nieograniczonych możliwości internetu, jak i również telewizji oraz telefonu. 

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

wielowies.pl
sosnicowice.pl/
toszek.pl
zgkim wielowieś
zgkim sosnicowice
zgkim toszek
krd.pl
krawex.pl
soltysikreisen.pl
airproducts.com.pl
kotlarnia.com.pl