O FIRMIE

Firma KRUCZNET to dynamicznie rozwijająca się firma która od 1996 roku świadczy usługi nielimitowanego dostępu do internetu wyłącznie za pośrednictwem łączności radiowej jak i kablowej.

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą szerokopasmowego Internetu. Wykorzystując nowoczesne technologie bezprzewodowego oraz światłowodowego przesyłu danych, docieramy do ponad 3 tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych na terenie powiatu Gliwickiego,Kędzierzyńsko-Kozielskiego i Opolskiego                                                                                                                                                                                

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych rozwiązań w zakresie tworzenia sieci bezprzewodowych, nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymygających klientów. Nasze sieci oparte są na sprzęcie najwyższej jakości, dobranym w wyniku wielu testów przeprowadzanych przez naszą firmę, wszystko po to, aby zapewnić abonentom stały i bezawaryjny dostęp do zasobów światowego Internetu oraz gwarantować najwyższy standard usług.

Usługi nasze są skierowanie zarówno do Klienta indywidualnego jak i dla firm, dla ktorych istotny jest szybki i niezawodny dostęp do sieci internetowej. Wykonujemy bezplatny i niezobowiazujacy pomiar zasiegu naszych nadajnikow.

KRUCZNET oprócz budowy sieci internetowy zajmuje się również instalatorstwem zaawansowanych systemów alarmowych oraz instalacji zbiorczych anten naziemnych i satelitarnych.

Zapraszamy do współpracy!

 

NASI KLIENCI

wielowies.pl
sosnicowice.pl/
toszek.pl
zgkim wielowieś
zgkim sosnicowice
zgkim toszek
krd.pl
krawex.pl
soltysikreisen.pl
airproducts.com.pl
kotlarnia.com.pl