HISTORIA FIRMY

Wszystko zaczęło się w roku 1996, kiedy Internet w Polsce był jedynie ciekawostką.

1 września 1996 roku powstała jednoosobowa firma SERWIS RTV, zajmującą się naprawą sprzętu elektronicznego. 1 stycznia 1998 firma została przemianowana na KRUCZNET - zafascynowana możliwościami Internetu. Jej podstawowym celem było i jest do dnia dzisiejszego dostarczanie łącz telekomunikacyjnych do klienta indywidualnego jak i firmom.

Wówczas w Polsce taka działalność była rzeczą całkowicie nowatorską. Klient mógł w przeciągu kilku sekund założyć konto WWW, które działało od razu po zakończeniu procesu rejestracji. Sensacją był 14-dniowy okres próbny, służący testowaniu pełnych możliwości zamówionych usług. Zaczynaliśmy od jednego serwera, a każda niedogodność dotykała wszystkich jego użytkowników. To nauczyło nas inwestowania jedynie w sprzęt wysokiej jakości. Dziś posiadamy ponad 30 serwerów, i ponad 200 punktów dostępowych których niezawodność jest dla nas standardem.

Istniejemy już 15 lat i wciąż jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie.

Od samego początku postawiliśmy na własne sprawdzone rozwiązania.

Nasze cele to zadowolenie Klientów i rozwój, aby dorównać Ich potrzebom. Pozycja zobowiązuje nas do szczególnej dbałości i wyznaczania branżowych standardów.

  

 

                                                            KRUCZEK JÓZEF

 

NASI KLIENCI

wielowies.pl
sosnicowice.pl/
toszek.pl
zgkim wielowieś
zgkim sosnicowice
zgkim toszek
krd.pl
krawex.pl
soltysikreisen.pl
airproducts.com.pl
kotlarnia.com.pl